Завршено општинско школско такмичење у шаху

0

Током предходног викенда у Основној школи „Никола Тесла“ у Винчи одржан је појединачно и екипно општинско такмичење у шаху ученика Основних школа са територије општине. Организатор овог турнира је Спортси савез општине Гроцка, а директор турнира Живка Комленац. Судија на турниру био је НА Зоран Билбија а контролор турнира и главни судија био је ИА Драган Бабић.

Турнир је организован по категоријама, односно узрасним разредима. Дипломе и медаље најбољима на турниру су испред Градске општине Гроцка поделили председник Скупштине општине, Стефан Дилберовић, члан Општинског већа задужен за образовање, Живадин Митрић и члан Општинског већа задужен за спорт, Спасоје Живановић.

Пласман ученица у појединачном такмичењу је следећи:

Први разред, девојчице:

  1. Младеновић Маша из ОШ „Илија Гарашанин“ из Гроцке;
  2. Петра Арсић из ОШ „Никола Тесла“ из Винче;

Други разред, девојчице:

  1. Невена Поповић из ОШ „Никола Тесла“ из Винче;
  2. Емилија Дамљановић из ОШ „Свети Сава“ из Врчина;
  3. Маша Миловановић из ОШ „Свети Сава“ из Врчина;

Трећи разред, девојчице:

  1. Јелена Јовановић из ОШ „Иво Лола Рибар“ из Бегаљице;
  2. Емилија Грујић из ОШ „Никола Тесла“ из Винче;
  3. Вања Маринковић из ОШ „Свети Сава“ из Врчина;

Четврти разред, девојчице:

  1. Горана Јовановић из ОШ „Иво Лола Рибар“ из Бегаљице;
  2. Јања Симоновић из ОШ „Илија Гарашанин“ из Гроцке;
  3. Тамара Костић из ОШ „Илија Гарашанин“ из Гроцке;

Пети разред, девојчице:

  1. Милица Савић из ОШ „Иво Лола Рибар“ из Бегаљице;
  2. Ива Павловић из ОШ „Никола Тесла“ из Винче;
  3. Маријана Арсеновић из ОШ „Никола Тесла“ из Винче;
  4. Андријана Апостоловић из ОШ „Свети Сава“ из Врчина;

Осми разред, девојчице:

  1. Јована Срдановић из ОШ „Илија Гарашанин“ из Гроцке;
  2. Млађана Ристић из ОШ „Илија Гарашанин“ из Гроцке;
  3. Јелина Величновић из ОШ „Милоје Васић“ из Калуђерице;

 

Пласман ученика у појединачном такмичењу је следећи:

Први разред, дечаци:

  1. Данило Симоновић из ОШ „Илија Гарашанин“ из Гроцке;
  2. Василије Јовић из ОШ „Никола Тесла“ из Винче;
  3. Светислав Витошевић из ОШ „Никола Тесла“ из Винче;
  4. Милош Милосављевић из ОШ „Илија Гарашанин“ из Гроцке;
  5. Алекса Станојевић из ОШ „Милоје Васић“ из Калуђерице;

Други разред, дечаци:

  1. Михаило Станковић из ОШ „Алекса Шантић“ из Калиђерице;
  2. Урош Савковић из ОШ „Илија Гарашанин“ из Гроцке;
  3. Стеван Ињац из ОШ „Милоје Васић“ из Калуђерице;
  4. Вукашин Савић из ОШ „Свети Сава“ из Врчина;
  5. Александар Сојчић из ОШ „Никола Тесла“ из Винче;

Трећи разред, дечаци:

  1. Ђорђе Јовић из ОШ „Илија Гарашанин“ из Гроцке;
  2. Влада Зрилић из ОШ „Алекса Шантић“ из Калуђерице;
  3. Стефан Гајић из ОШ „Никола Тесла“ из Винче;
  4. Матеја Петровић из ОШ „Никола Тесла“ из Винче;
  5. Вук Павловић из ОШ „Никола Тесла“ из Винче;

Четврти разред, дечаци:

  1. Андреј Јовић из ОШ „Илија Гарашанин“ из Гроцке;
  2. Лука Алексић из ОШ „Милоје Васић“ из Калуђерице;
  3. Момчило Игњац из ОШ „Милоје Васић“ из Калуђерице;
  4. Алексеј Гајачки из ОШ „Свети Сава“ из Врчина;
  5. Јова Вулетић из ОШ „Свети Сава“ из Врчина;
  6. Филип Смиљковић из ОШ „Свети Сава“ из Врчина;

Пети разред, дечаци:

  1. Илија Ристић из ОШ „Илија Гарашанин“ из Гроцке;
  2. Душан Величковић из ОШ „Милоје Васић“ из Калуђерице;
  3. Јован Стојановић из ОШ „Иво Лола Рибар“ из Бегаљице;
  4. Јаков Арсић из ОШ „Никола Тесла“ из Винче;
  5. Вукашин Игњатовић из ОШ „Никола Тесла“ из Винче;
  6. Лазар Благојевић из ОШ „Никола Тесла“ из Винче;

Седми разред, дечаци:

  1. Матија Ристић из ОШ „Илија Гарашанин“ из Гроцке;
  2. Лука Живковић из ОШ „Никола Тесла“ из Винче;
  3. Стефан Новитовић из ОШ „Свети Сава“ из Врчина;
  4. Јоко Бугарски из ОШ „Свети Сава“ из Врчина;
  5. Велимир Томовић из ОШ „Свети Сава“ из Врчина;

Осми разред, дечаци:

  1. Душан Јовић из ОШ „Илија Гарашанин“ из Гроцке;
  2. Лука Блешић из ОШ „Никола Тесла“ из Винче;

 

Турнир је и организован у екипној конкуренцији такмичења девојчица и дечака а пласман школа је следећи:

Екипно такмичење девојчица:

  1. Основна школа „Илија Гарашанин“ из Гроцке;
  2. Основна школа „Иво Лола Рибар“ из Бегаљице;
  3. Основна школа „Милоје Васић“ из Калуђерице;
  4. Основна школа „Никола Тесла“ Из Винче;
  5. Основна школа „Свети Сава“ из Врчина;

Екипно такмичење дечака:

  1. Основна школа „Илија Гарашанин“ из Гроцке;
  2. Основна школа „Милоје Васић“ из Калуђерице;
  3. Основна школа „Никола Тесла“ Из Винче;
  4. Основна школа „Свети Сава“ из Врчина;

Фотографије са доделе медаља можете погледати ОВДЕ.

 

 

 

 

 

Share.

Leave A Reply

© 2015 - Градска општина Гроцка, Булевар Ослобођења 39, 11306 Гроцка