Svečano uručene nagrade vukovcima i đacima generacije

0

U velikoj sali Gradske opštine Grocka, tredicionalno je održan  prijem vukovaca, đaka generacije i učenika koji su ostvarili zapažene rezultate na republičkim takmičenjima, sa teritorije opštine Grocka. Danas je svakako jedan od najponosnijih dana za našu opštinu, dan kada Grocka može da se pohvali svojom decom koja će zasigurno imati velikog uspeha u profesiji kojom se budu bavili i doprineti zdravom razvoju zajednice i društva.


Predsednica GO Grocka, gospođa Živadinka Avramović svečano se obratila a potom i uručila  nagrade najboljima-đacima generacije.
Nagrada za najbolje učenike bio je tablet uređaj. Tablet uređaje dobili su  sledeći učenici:
1. Zorica Krantić, OŠ ,,Sveti Sava“ Vrčin
2. Milica Petrović, OŠ ,,Ilija Garašanin“ Grocka
3. Isidora Đorđević, OŠ ,,Miloje Vasić“ Kaluđerica
4. Teodora Joksimović, OŠ ,,Mića Stojković“ Umčari
5. Nikola Dugandžija, OŠ ,,Nikola Tesla“ Vinča
6. Ognjen Srdanović, OŠ ,,Ivo Lola Ribar“
7. Magdalena Stamenković, OŠ ,,Aleksa Šantić“ Kaluđerica
8. Jovana Zurovac, OMŠ ,,Nevena Popović“ Grocka
9. Vojislav Urošević, ,,Srednja škola“ Grocka


Zamenika predsednice GO Grocka, gospidin Radeta Ivetić uručio vukovcima osnovnih škola i Srednje škole Grocka 
 zahvalnice i knjige kao nagradu za njihov veliki uspeh.

Nosioci Vukove diplome za školsku 2018/2019 godinu su:
OŠ ,,Sveti Sava“ Vrčin

1. Zorica Krantić
2. Helena Stevanović
3. Helena Stošić
4. Ćirilo Đorđević
5. Milica Mitrović
6. Đorđe M. Petrović
7. Tamara Čiča
8. Andrija Uzelac
9. Marija Marinković
10. Elena Grujić
11. Jana Stamenković

OŠ ,, Ilija Garašanin“ Grocka 
1. Milica Petrović
2. Kaja Čolić
3. Ognjen Sojkić
4. Dimitrije Ćirković
5. Anđela Antonijević
6. Jelena Đurđević
OŠ ,,Miloje Vasić“
1. Isidora Đorđević
2. Milica Popović
3. Milica Jakovljević
4. Lazar Krstev
5. Katarina Jakovljević
6. Isidora Đorđević
7. Bojan Đorđević
8. Anđela Tatić
OŠ ,,Mića Stojković“
1. Teodora Joksimović
2. Elena Vučković
3. Nikola Stevanović
4. Valentina Milošević
5. Teodora Joksimović
6. Natalija Mijailović

OŠ ,,Nikola Tesla“
1. Nikola Dugandžija
2. Anđela Perić
3. Sara Selaković
4. Valentina Petković
5. Sara Karišik
6. Marija Dejanović
7. Luka Beković
8. Anđela Zogović
9. Jelena Zdravković
10. Vasilije Radibratović
11. Ilija Sinobad
12. Jovana Milošević
13. Jovana Darmanović
14. Nađa Davidović
15. Jovana Cvijetić
16. Boris Stojčev
17. Aleksa Banković
18. Bogdan Repanović
19. Milica Radojčić
20. Teodora Ivanović
21. Anđela Đoševski
22. Veljko Milićević
OŠ ,,Ivo Lola Ribar“
1. Ognjen Srdanović
2. Nađa Nenadović

OŠ ,,Aleksa Šantić“
1. Magdalena Stamenković
2. Nevena Anđelković
3. Katarina Puzović
4. Martin Nišavić
5. Aleksa Petrovski
6. Marija Lukić
7. Anđela Luković
8. Anastasija Pavlović
9. Marija Pavlović
10. Vladimir Purić
11. Dunja Stamenković
12. Tijana Jezdić
13. Natalija Mitrović
14. Boris Kostadinov
15. Iva Stamenković

Osnovna muzička škola ,,Nevena Popović“
1. Jovana Zurovac
2. Milica Đuorđević
3. Milan Stanković
4. Mihajlo Savković
5. Jovana Lazić
6. Nina Milenković
7. Mihajlo Đukić

Srednja škola Grocka
1. Vojislav Urošević
2. Katarina Petrović
3. Tanja Maravić
4. Ana Nastasić
5. Kristina Stanković
6. Ilija Paunić

Član opštinskog Veća, zadužen za oblast obrazovanja – Živadin Mitrić, uručio je  zahvalnice i knjige učenicima koji su ostvarili izvanredne rezultate na republičkim takmičenjima.
OŠ ,,Miloje Vasić“
1. Petar Đaniš
2. Nađa Mihajlović
3. Novak Todinoski
OŠ ,,Nikola Tesla“
1. Nikola Dugandžija
2. Sara Selaković

OŠ ,,Ivo Lola Ribar“
1. Ilinka Đurđević
2. Vukašin Đurđević
3. Stefan Đorđević
4. Minja Vučković
5. Anja Vučković
6. Nevena Jovanović
7. Gordana Nikolić
8. Nina Ranković
9. Dunja Radivojević
10. Sara Sanković
11. Dimitrije Pešić
12. Mihailo Savković
13. Milan Stanković
14. Anica Milenković
15. Sofija Milenković

OŠ ,,Aleksa Šantić“
1. David Marković
2. Andrija Dosković
3. Martin Nišavić
4. Aleksa Joksimović
5. Mihajlo Zdravković

OMŠ ,,Nevena Popović“
1. Iva Bogdanović
2. Jovana Kujundžić
3. Danica Veselinović
4. Isidora Petronijević
5. Jovana Jaćimović
6. Nemanja Sarić
7. Sara Kolaković
8. Marija Marković
9. Emilija Đorđević
10. Anja Vukotić
11. Lidija Dobričić
12. Anđela Jovanović
13. Hristina Mladenović
14. Rastko Ivković
15. Anđela Jovanović
16. Lara Pantelić
17. Jovana Đorđević
18. Una Janković
19. Jovana Zurovac
20. Bojan Milošević
21. Anđela Janković
22. Jovana Đorđević
23. Dragana Đorđević

Share.

Leave A Reply

© 2019 - Gradska opština Grocka, Bulevar Oslobođenja 39, 11306 Grocka