Турнир у одбојци на песку и баскету 3 на 3 у организацији Канцеларије за младе у оквиру 48. Грочанских свечаности одиграни су 1. августа са почетком у 10 часова, на реновираним теренима на Дунавском кеју у Гроцкој. Одбојка на песку играла се мешовитим екипама, 4 на 4. На турниру је учествовало 7 екипа са територије општине Гроцка и 1 екипа из Смедерева.
Треће место освојила је екипа ,,СГЗР Јадран“, друго место екипа ,,Хабазини“ и прво место екипа ,,Боже здравља“ из Смедерева.
Турнир у Баскету 3 на 3: Треће место освојила је екипа ,,Џони Џим и књижара Бајка“, друго место екипа ,,Баракуда“ и прво место освојила је екипа ,,Покрет за Врчин“. За најбољег играча турнира проглашен је Марко Петровић.
Координатори турнира били су Ивана Миловановић и Жељко Вагић.
Галерију фотографија турнира у Одбојци на песку можете погледати ОВДЕ.
Галерију фотографија турнира у Баскету 3 на 3 можете погледати ОВДЕ.