Turnir u malom fudbalu – RASPORED UTAKMICA DO FINALA

0

1  kolo – REZULTATI        

PEKARA NIKOLIĆ   –   K-ZON       6 : 0

LUKA KARGO  –  STARA DAMA   1 : 5

Slobobna ekipa   ZI-ZU                                                                                 A GRUPA

PAID IN FULL  –  NIKOLA    1 : 6

STR „TEA“ KAMENDOL  –  I.M. MATIJEVIĆ    4 : 2                                 

Slobobna ekipa   GO GROCKA                                                                      B GRUPA

K-TIM  –  G.F.K. GRONET     0 : 2

777  –  DRIM TIM     3 : 2

Slobobna ekipa    ROMANTIČARI – UMČARI                                               C GRUPA

PETA BUĆKA – BAMBALICA   6 : 5

PS GROCKA –  ŠOFERI    4 : 2

Slobobna ekipa    ZAKLOPAČA                                                                    D GRUPA

2  kolo      REZULTATI    

LUKA KARGO –  ZI-ZU    2 : 6

STARA DAMA   –  K-ZON   4 : 0

Slobobna ekipa    PEKARA NIKOLIĆ                                                           A GRUPA

STR „TEA“ KAMENDOL  –  G.O. GROCKA  3 : 0

I.M.MATIJEVIĆ  –  NIKOLA   1 : 4

Slobobna ekipa    PAID IN FULL                                                                   B GRUPA

G.F.K. GRONET    777   3 : 1

ROMANTIČARI UMČARI  –  K-TIM  1 : 3

Slobobna ekipa    DRIM TIM                                                                           C GRUPA

BAMBALICA  –  PS GROCKA  1 : 3

ZAKLOPAČA  –  PETA BUĆKA   7 : 2

Slobobna ekipa    ŠOFERI                                                                              D GRUPA

3  kolo      REZULTATI    

STARA DAMA  –  PEKARA NIKOLIĆ   0 : 1

K-ZON  –  ZI-ZU    1 : 4                                                                        

Slobobna ekipa    LUKA KARGO                                                                    A GRUPA

I.M. MATIJEVIĆ  –  PAID IN FULL     5 : 2

MAO CENG JAO – NIKOLA  –  GO GROCKA  5 : 1                                           

Slobobna ekipa    STR „TEA“ KAMENDOL                                                   B GRUPA

20,50 h        777  –  UMČARI   2 : 2

21,30 h        DRIM TIM   –  G.F.K. GRONET   1 : 4

Slobobna ekipa    K-TIM                                                                                  C GRUPA

PS GROCKA  –  ZAKLOPAČA    4 : 2

ŠOFERI  –  BAMBALICA          6 : 3

Slobobna ekipa    PETA BUĆKA                                                                    D GRUPA

 

 

4  kolo      PETAK  21. 07 2016 godine    

 

19,30 h       K-ZON – LUKA KARGO

20,10 h       ZI – ZU – PEKARA NIKOLIĆ

Slobobna ekipa    STARA DAMA                                                                    A GRUPA

20,50 h        MAO CENG JAO – NIKOLA    –  NIKOLA – STR „TEA“ KAMENDOL 

21,30 h        GO GROCKA –  PAID IN FULL

Slobobna ekipa   I.M. MATIJEVIĆ                                                                   B GRUPA

22,10 h        UMČARI    –  DRIM TIM

22,50 h        K-TIM   –  777

Slobobna ekipa    GRONET                                                                            C GRUPA

 

4  kolo      SUBOTA  22. 07 2016 godine    

19,30 h        ZAKLOPAČA  –  ŠOFERI

20,10 h        PETA BUĆKA  –  PS GROCKA         

Slobobna ekipa    BAMBALICA                                                                     D GRUPA

5  kolo     

20,50 h        ZI – ZU    –  STARA DAMA

21,30 h        PEKARA NIKOLIĆ – LUKA KARGO

Slobobna ekipa    K – ZON                                                                               A GRUPA

22,10 h        GO GROCKA – I.M. MATIJEVIĆ

22,50 h        PAID IN FULL  –  STR „ TEA“ KAMENDOL

Slobobna ekipa    MAO CENG JAO – NIKOLA                                               B GRUPA

 

NEDELJA  23. 07 2016 godine    

 

19,30 h        DRIM TIM –  K- TIM

20,10 h        G.F.K. GRONET – ROMANTIČARI UMČARI 

Slobobna ekipa    777                                                                                    C GRUPA

20,50 h        ŠOFERI  –  PETA BUĆKA

21,30 h        BAMBALICA  –  ZAKLOPAČA

Slobobna ekipa    PS GROCKA                                                                      D GRUPA

 

 

PONEDELJAK  24. 07 2016 godine    

TURNIR ZA MLADJE KATEGORIJE   I   VETERANE

19,30 h    FK DUNAVAC –   GFK UMČARI     

20,00 h   GFK GROCKA  – LEŠTANE                                                                 MLADJI

20,30 h   VINČA   –  LEŠTANE                                                                       VETERANI

21,10 h   ZA  TREĆE MESTO                                                                             MLADJI

21,30 h    LEŠTANE – ZAKLOPAČA   

22,20 h     VINČA  –  ZAKLOPAČA                                                                 VETERANI    

 

UTORAK   25. 07 2016 godine   

ČETVRTFINALE

20,00 h         A1 – C2    ( pobednik E)

20,50 h         A2 – C1    ( pobednik F)     

21,40 h        B1 –  D2   ( pobednik G)

22,30 h        B2  –  D1  ( pobednik H)

 

 

SUBOTA    29. 07 2016 godine   

 

KOŠARKA OD   19,00  ČASOVA

 

NEDELJA   30. 07 2016 godine   

 

KOŠARKA

POLUFINALE  MALI  FUDBAL

21,00 h         E  –  F   

22,00 h         G  – H   

 

PONEDELJAK   31. 07 2016 godine  ili   UTORAK  01. 08. 2017 godine  

 

FINALE

19,30 h    FINALE                                                                                                MLADJI

20,00 h     FINALE                                                                                           VETERANI    

20,40 h     FINALE                                                                                           KOŠARKA    

21,10 h         UTAKMICA  ZA  TREĆE  MESTO   

22,00 h         NADVLAČENJE  KONOPCA

22,30 h         FINALE   

 

Mole se ekipe da se pridržavaju objavljenje satnice

Share.

Leave A Reply

© 2022 - Gradska opština Grocka, Bulevar Oslobođenja 39, 11306 Grocka