TURNIR U MALOM FUDBALU GROCKA 2017

0

TURNIR U MALOM FUDBALU GROCKA 2017
GRUPA A GRUPA B GRUPA C GRUPA D
1
PEKARA NIKOLIĆ 1
PAID IN FULL 1
ROMATIČARI -UMČARI 1
ZAKLOPAČA
2
LUKA KARGO 2
STR „TEA“ KAMENDOL 2
K- TIM 2
PETA BUĆKA

3
STARA DAMA 3
I.M. MATIJEVIĆ 3
777 3
PS GROCKA
4
K- ZON 4
NIKOLA 4
DRIM TIM 4
ŠOFERI
5
ZI – ZU 5
GO GROCKA 5
GFK-GRONET 5
BAMBALICA

 

1 kolo – REZULTATI
PEKARA NIKOLIĆ – K-ZON 6 : 0
LUKA KARGO – STARA DAMA 1 : 5
Slobobna ekipa ZI-ZU A GRUPA

PAID IN FULL – NIKOLA 1 : 6
STR „TEA“ KAMENDOL – I.M. MATIJEVIĆ 4 : 2
Slobobna ekipa GO GROCKA B GRUPA

K-TIM – G.F.K. GRONET 0 : 2
777 – DRIM TIM 3 : 2
Slobobna ekipa ROMANTIČARI – UMČARI C GRUPA

PETA BUĆKA – BAMBALICA 6 : 5
PS GROCKA – ŠOFERI 4 : 2
Slobobna ekipa ZAKLOPAČA D GRUPA
2 kolo REZULTATI

20,50 h LUKA KARGO – ZI-ZU 2 : 6
21,30 h STARA DAMA – K-ZON 4 : 0
Slobobna ekipa PEKARA NIKOLIĆ A GRUPA

22,10 h STR „TEA“ KAMENDOL – G.O. GROCKA 3 : 0
22,50 h I.M.MATIJEVIĆ – NIKOLA 1 : 4
Slobobna ekipa PAID IN FULL B GRUPA

 

 

 

Raspored utakmica od srede 19 jula do subote 22 jula 2017godine.

 

 

 

 

 

2 kolo SREDA 19. 07 2016 godine

19,30 h G.F.K. GRONET – 777
20,10 h ROMANTIČARI UMČARI – K-TIM
Slobobna ekipa DRIM TIM C GRUPA

20,50 h BAMBALICA – PS GROCKA
21,30 h ZAKLOPAČA – PETA BUĆKA
Slobobna ekipa ŠOFERI D GRUPA

3 kolo SREDA 19. 07 2016 godine
22,10 h STARA DAMA – PEKARA NIKOLIĆ
22,50 h K-ZON – ZI-ZU
Slobobna ekipa LUKA KARGO A GRUPA

 

3 kolo ČETVRTAK 20. 07 2016 godine

19,30 h I.M. MATIJEVIĆ – PAID IN FULL
20,10 h MAO CENG JAO – NIKOLA – GO GROCKA
Slobobna ekipa STR „TEA“ KAMENDOL B GRUPA

20,50 h 777 – UMČARI
21,30 h DRIM TIM – G.F.K. GRONET
Slobobna ekipa K-TIM C GRUPA

22,10 h PS GROCKA – ZAKLOPAČA
22,50 h ŠOFERI – BAMBALICA
Slobobna ekipa PETA BUĆKA D GRUPA

 

4 kolo PETAK 21. 07 2016 godine

19,30 h K-ZON – LUKA KARGO
20,10 h ZI – ZU – PEKARA NIKOLIĆ
Slobobna ekipa STARA DAMA A GRUPA

20,50 h MAO CENG JAO – NIKOLA – NIKOLA – STR „TEA“ KAMENDOL
21,30 h GO GROCKA – PAID IN FULL
Slobobna ekipa I.M. MATIJEVIĆ B GRUPA

22,10 h UMČARI – DRIM TIM
22,50 h K-TIM – 777
Slobobna ekipa GRONET C GRUPA

4 kolo SUBOTA 22. 07 2016 godine

19,30 h ZAKLOPAČA – ŠOFERI
20,10 h PETA BUĆKA – PS GROCKA
Slobobna ekipa BAMBALICA D GRUPA

5 kolo
20,50 h ZI – ZU – STARA DAMA
21,30 h PAID IN FULL – STR „ TEA“ KAMENDOL
Slobobna ekipa K – ZON A GRUPA

22,10 h GO GROCKA – I.M. MATIJEVIĆ
22,50 h PEKARA NIKOLIĆ – LUKA KARGO
Slobobna ekipa MAO CENG JAO – NIKOLA B GRUPA
Mole se ekipe da se pridržavaju objavljenje satnice

Share.

Leave A Reply

© 2022 - Gradska opština Grocka, Bulevar Oslobođenja 39, 11306 Grocka