REZULTATI, TABELE I PAROVI ČETVRT FINALA

0

TURNIR U MALOM FUDBALU GROCKA 2017

GRUPA  A GRUPA  B GRUPA  C GRUPA  D
1

PEKARA NIKOLIĆ

1

PAID IN FULL

1

ROMATIČARI –UMČARI

1

ZAKLOPAČA

2

    LUKA KARGO

2

     STR „TEA“    KAMENDOL

2

K- TIM

2

PETA BUĆKA

 

3

    STARA DAMA

3

I.M. MATIJEVIĆ

3

 777

3

   PS  GROCKA

4

K- ZON

4

NIKOLA

4

         DRIM TIM

4

ŠOFERI

5

        ZI – ZU

5

     GO GROCKA

5

     GFK-GRONET

5

BAMBALICA

 

 

1  kolo- REZULTATI 

 

PEKARA NIKOLIĆ   –   K-ZON    6 : 0

LUKA KARGO  –  STARA DAMA  1 : 5

Slobobna ekipa ZI-ZU                                    A GRUPA

 

PAID IN FULL  –  NIKOLA   1 : 6

STR „TEA“ KAMENDOL  –  I.M. MATIJEVIĆ   4 : 2

Slobobna ekipa   GO GROCKA                                                                      B GRUPA

K-TIM  –  G.F.K. GRONET    0 : 2

777  –  DRIM TIM    3 : 2

Slobobna ekipa    ROMANTIČARI – UMČARI                                               C GRUPA

PETA BUĆKA –BAMBALICA   6 : 5

PS GROCKA –  ŠOFERI   4 : 2

Slobobna ekipa    ZAKLOPAČA                                                                    D GRUPA

2  kolo      REZULTATI

LUKA KARGO –  ZI-ZU    2 : 6

STARA DAMA   –  K-ZON    4 : 0

Slobobna ekipa    PEKARA NIKOLIĆ                                                           A GRUPA

 

STR „TEA“ KAMENDOL  –  G.O. GROCKA    3 : 0

I.M.MATIJEVIĆ  –  NIKOLA    1 : 4

Slobobna ekipa    PAID IN FULL                                                                   B GRUPA

G.F.K. GRONET – 777    3 : 1

ROMANTIČARI UMČARI  –  K-TIM    1 : 3

Slobobna ekipa    DRIM TIM                                                                           C GRUPA

BAMBALICA  –  PS GROCKA   1 : 3

ZAKLOPAČA  –  PETA BUĆKA    7 : 2

Slobobna ekipa    ŠOFERI                                                                              D GRUPA

 

3  kolo      REZULTATI

STARA DAMA  –  PEKARA NIKOLIĆ    0 : 1

K-ZON  –  ZI-ZU   1 : 4

Slobobna ekipa    LUKA KARGO                                                                    A GRUPA

I.M. MATIJEVIĆ–  PAID IN FULL     5 : 2

MAO CENG JAO – NIKOLA  –  GO GROCKA    5 : 1

Slobobna ekipa    STR „TEA“ KAMENDOL                                                   B GRUPA

20,50 h        777  –  UMČARI    2 : 2

21,30 h        DRIM TIM   –  G.F.K. GRONET    1 : 4

Slobobna ekipa    K-TIM                                                                                 C GRUPA

PS GROCKA  –  ZAKLOPAČA   4 : 2

ŠOFERI  –  BAMBALICA          6 : 3

Slobobna ekipa    PETA BUĆKA                                                                    D GRUPA

 

4  kolo      PETAK  21. 07 2016 godine    

 

K-ZON – LUKA KARGO    3 : 0

ZI – ZU – PEKARA NIKOLIĆ   3 : 0

Slobobna ekipa    STARA DAMA                                                                    A GRUPA

 

MAO CENG JAO  –  NIKOLA- STR „TEA“ KAMENDOL   6 : 2

GO GROCKA –  PAID IN FULL   2 : 6

Slobobna ekipa   I.M. MATIJEVIĆ                                                                   B GRUPA

 

UMČARI    –  DRIM TIM   4 : 2

K-TIM   –  777   5 : 3

Slobobna ekipa    GRONET                                                                            C GRUPA

 

4  kolo      SUBOTA  22. 07 2016 godine    

 

ZAKLOPAČA  –  ŠOFERI  5: 3

PETA BUĆKA  –  PS GROCKA  1 : 7

Slobobna ekipa    BAMBALICA                                                                     D GRUPA

 

5  kolo     

ZI – ZU    –  STARA DAMA    0 : 3

PEKARA NIKOLIĆ – LUKA KARGO   3 : 0

Slobobna ekipa    K – ZON                                                                               A GRUPA

 

GO GROCKA – I.M. MATIJEVIĆ  nisu došle  ekipe

PAID IN FULL  –  STR „ TEA“ KAMENDOL  3 : 0

Slobobna ekipa    MAO CENG JAO – NIKOLA                                               B GRUPA

 

 

NEDELJA  23. 07 2016 godine    

 

 

DRIM TIM –  K- TIM     2 : 3

G.F.K. GRONET – ROMANTIČARI UMČARI   3 : 0

Slobobna ekipa    777                                                                                    C GRUPA

 

ŠOFERI  –  PETA BUĆKA   3 : 0

BAMBALICA  –  ZAKLOPAČA   3 : 3

Slobobna ekipa    PS GROCKA                                                                      D GRUPA

 

 

 

A grupa  konačna tabela

ekipa pobede nerešeno izgubljeno dato golova primljeno golova bodovi
1.  Stara dama 3 0 1 12 2 6
2.  Zi – Zu 3 0 1 13 6 6
3. Pekara Nikolić 3 0 1 10 3 6
4. K- zon 1 0 3 4 14 2
5.Luka Kargo 0 0 3 3 14 0

 

B grupa konačna tabela

ekipa pobede nerešeno izgubljeno dato golova primljeno golova bodovi
1. Mao Ceng Jao 4 0 0 21 5 8
2. Paid in full 2 0 2 12 13 4
3. Str „Tea“  Kamendol 2 0 2 9 11 4
4. I.M. „Matijević“ 1 0 3 8 15 2
5.G.O. Grocka 0 0 4 3 17 0

 

 

C grupa  konačna tabela

ekipa pobede nerešeno izgubljeno dato golova primljeno golova bodovi
1.  G.F.K. „Gronet“ 4 0 0 12 2 8
2.  K – tim 3 0 1 11 8 6
3. „777“ 1 1 2 9 12 3
4. Romantičari – Umčari 1 1 2 9 10 3
5.Drim – tim 0 0 4 7 14 0

 

D grupa konačna tabela

ekipa pobede nerešeno izgubljeno dato golova primljeno golova bodovi
1.PS Grocka 4 0 0 18 6 8
2. Zaklopača 2 1 1 17 12 5
3. Šoferi 2 0 2 14 12 4
4. Peta bućka 1 0 3 9 22 2
5.Bambalica 0 1 3 6 18 1

 

 

 

UTORAK   25. 07 2016 godine   

 

ČETVRTFINALE

 

20,00 h         A1 – C2    ( pobednik E)     Stara dama  –   K- tim

 

20,50 h         A2 – C1    ( pobednik F)      Zi –  Zu  –  G.F.K. „Gronet“

 

21,40 h        B1 –  D2   ( pobednik G)      Mao ceng Jao – Zaklopača

 

22,30 h        B2  –  D1  ( pobednik H)      Paid in full  –  PS Grocka

 

 

 

 

 

NEDELJA   30. 07 2016 godine   

 

POLUFINALE  MALI  FUDBAL

 

21,00 h         E  –  F   

 

22,00 h         G  – H   

 

 

 

 

PONEDELJAK   31. 07 2016 godine  ili   UTORAK  01. 08. 2017 godine  

 

FINALE

19,30 h    FINALE                                                                                                MLADJI

20,00 h     FINALE                                                                                           VETERANI    

20,40 h     FINALE                                                                                           KOŠARKA    

 

21,10 h         UTAKMICA  ZA  TREĆE  MESTO   

22,00 h         NADVLAČENJE  KONOPCA

22,30 h         FINALE   

 

Mole se ekipe da se pridržavaju objavljenje satnice

Share.

Leave A Reply

© 2022 - Gradska opština Grocka, Bulevar Oslobođenja 39, 11306 Grocka