Raspored utakmica na turniru u malom fudbalu

0

Za učešće na turniru u malom fudbalu koji se tradicionalno organizuje u okviru „Gročanskih svečanosti“ prijavilo se 18 ekipa. Grupe su formirane žrebanjem koje je obavljeno u petak u 19 časova u Svečanoj sali Skupštine opštine Grocka kojem su prisustvovali predsednik Sportskog saveza opštine Grocka, Vlado Radovanović, sekretar Sportskog saveza, Živka Đorđević Komlenac, član Opštinskog veća, Spasoje Živanović i predstavnici prijavljenih ekipa.

Raspored po grupama je sledeći:

Izvučen je i raspored odigravanja prva tri takmičarska dana a utakmice će se igrati po sledećm rasporedu:

1  kolo      PONEDELjAK  17. 07.    

19,30 h        PEKARA NIKOLIĆ   –   K-ZON

20,10 h        LUKA KARGO  –  STARA DAMA     

Slobodna ekipa: ZI-ZU                                                                                 A GRUPA

20,50 h        PAID IN FULL  –  NIKOLA

21,30 h        STR „TEA“ KAMENDOL  –  I.M. MATIJEVIĆ                              

Slobodna ekipa: G.O. GROCKA                                                                      B GRUPA

22,10 h        K-TIM  –  G.F.K. GRONET

22,50 h        777  –  DRIM TIM

Slobodna ekipa: ROMANTIČARI – UMČARI                                               C GRUPA

 

1  kolo      UTORAK  18. 07.

19,30 h        PETA BUĆKA – BAMBALICA

20,10 h        PS GROCKA –  ŠOFERI

Slobodna ekipa: ZAKLOPAČA                                                                    D GRUPA

 

2  kolo      UTORAK  18. 07.

20,50 h        LUKA KARGO –  ZI-ZU 

21,30 h        STARA DAMA   –  K-ZON  

Slobodna ekipa – PEKARA NIKOLIĆ                                                           A GRUPA

22,10 h        STR „TEA“ KAMENDOL –  G.O. GROCKA

22,50 h       I.M.MATIJEVIĆ  –  NIKOLA  

Slobobna ekipa: PAID IN FULL                                                                   B GRUPA

 

2  kolo      SREDA  19. 07.

19,30 h        G.F.K. GRONET – 777

20,10 h        ROMANTIČARI-UMČARI  –  K-TIM

Slobodna ekipa: DRIM TIM                                                                           C GRUPA

20,50 h        BAMBALICA  –  PS GROCKA

21,30 h        ZAKLOPAČA  –  PETA BUĆKA

Slobodna ekipa: ŠOFERI                                                                              D GRUPA

 

3  kolo      SREDA  19. 07.

22,10 h        STARA DAMA  –  PEKARA NIKOLIĆ

22,50 h        K-ZON  –  ZI-ZU                                                                           

Slobodna ekipa: LUKA KARGO                                                                    A GRUPA

Share.

Leave A Reply

© 2022 - Gradska opština Grocka, Bulevar Oslobođenja 39, 11306 Grocka