U sklopu priprema za predstojeće 48. gročanske svečanosti, na inicijativu Kancelarije za mlade, Gradska opština Grocka započela je renoviranje sportskih terena na Dunavskom keju na kojima će se 1. avgusta igrati turniri u odbojci na pesku i uličnom basketu 3 na 3.
Radnici komunalnih preduzeća „Gročanski komunalac i „Pijace i zelenilo“ menjaju kompletnu ogradu oko terena, a sportski rekviziti biće zamenjeni uz pomoć donatora, dok će JP „Vodovod i kanalizacija“ postaviti dodatnu česmu kod terena za odbojku na pesku.
Radove su obišli direktor JP“Pijace i zelenilo“ Dejan Milanković, član veća Zoran Kojić i koordinator Kancelarije za mlade Stefan Milojević kako bi se uverili da sve ide po planu.









