Turnir u malom fudbalu „51.Gročanske svečanosti“

0

Današnjim žrebom izvučeni su parovi po grupama koji će igrati jedni protiv drugih na predstojećem turniru u malom fudbalu:

grupa „A“ grupa „B“ grupa „C“ grupa „D“
1

„VODOVOD“   Grocka

1

BIG  TIM

1

VANG SI CUNG MJAO

1

U.S.P.

2

G.O Grocka

2

ZAKLOPAČA

2

FIL STIL

2

Pekara „DR“

 

3

„EKO“ Grocka

3

STARA DAMA

3

VOŽDOVAC

3

LETEĆI MRAVI

4

„MUP“ Grocka

4

K- ZON

4

OKUPATORI

4

ŠAŠAVA DRUŽINA

5

Munje

5

 

5

UMČARI

5

 

Turnir u malom fudalu koji se organizuje u okviru Gročanskih svečanosti počinje večeras 17.07.2018 u 20.00 časova.

1  kolo      UTORAK  17. 07 2018 godine    

20,00 č        G.O. Grocka  –   MUNjE   

20,40 č        „EKO“ Grocka  –  „MUP“ Grocka   

Slobodan „Vodovod“ Grocka                                                                      A grupa

 

21,20 č        BIG TIM  –  K-ZON

22,00 č        ZAKLOPAČA  –  STARA DAMA 

                                                                                                                          B grupa

 

22,40 č        FIL STIL  –  UMČARI

                                                                                                                          C grupa

U slučaju lošeg vremena- kiše, termini utakmica se odlažu za sledeći dan

 

1  kolo      SREDA  18. 07 2018 godine    

20,00 č        VOŽDOVAC  –  OKUPATORI

 slobodan VANG SI CUNG MJAO                                                               C grupa

 

20,40 č        U.S.P.  –  ŠAŠAVA DRUŽINA

21,20 č        PEKARA „DR“ – LETEĆI MRAVI

                                                                                                                        D grupa

2  kolo      SREDA  18. 07 2018 godine 

22,00 č        MUNjE  – „EKO“ Grocka 

22,40 č        „VODOVOD“ Grocka  – GO Grocka

Slobodna ekipa „MUP“ GROCKA                                                                 A grupa

2  kolo      ČETVRTAK  19. 07 2018 godine    

20,00 č        K-ZON – STARA DAMA 

20,40 č        BIG TIM  – ZAKLOPAČA   

                                                                                                                     B  grupa

21,20 č        UMČARI  –  VOŽDOVAC

22,00 č        VANG SI CUNG MJAO  –  FIL STIL 

slobodna ekipa OKUPATORI                                                               C grupa

22,40 č        ŠAŠAVA DRUŽINA  –  LETEĆI MRAVI 

                                                                                                                          D  grupa

Share.

Leave A Reply

© 2019 - Gradska opština Grocka, Bulevar Oslobođenja 39, 11306 Grocka