Počeo turnir u malom fudbalu u okviru „51. Gročanskih svečanosti“

0

Juče 17.07.2018. godine je započeo tradicionalni sportski turnir u malom fudbalu koji se organizuje svake godine u okviru „Gročanskih svečanosti“.

Rezultati prvog dana turnira, utorak 17.07.2018. godine:

Grupa A      G.O Grocka        5 – 3      MUNjE     

                      „EKO“ Grocka       5 – 1        „MUP“ Grocka 

Slobodan „Vodovod“ Grocka  

Grupa B      BIG TIM      2 : 2        K-ZON    

                      ZAKLOPAČA      4 : 9      STARA DAMA   

Grupa C

                     FIL STIL         3 : 0       UMČARI  

 

Rezultati dugog dana turnira, sreda 18.07.2018. godine:

Grupa C         VOŽDOVAC      3 : 1      OKUPATORI

slobodan VANG SI CUNG MJAO

 

Grupa D         U.S.P.       3 : 1     ŠAŠAVA DRUŽINA

                         PEKARA „DR“     3 : 1      LETEĆI MRAVI

Grupa A         MUNjE  0 : 5      „EKO“ Grocka 

                        „VODOVOD“ Grocka     4: 1       GO Grocka

Slobodna ekipa „MUP“ GROCKA

Reazultati po grupama trećeg dana turnira, četvrtak  19.07.2018. god.:

Grupa B       K-ZON       3 : 1       STARA DAMA 

                       BIG TIM      4 : 2      ZAKLOPAČA   

Grupa C      UMČARI      4 : 3      VOŽDOVAC

                       VANG SI CUNG MJAO       6 : 1        FIL STIL 

slobodna ekipa OKUPATORI

Grupa D       ŠAŠAVA DRUŽINA        2 : 0     LETEĆI MRAVI 

Rezultati četvrtog dana turnira petak 20.07.2018. godine:

Grupa D       U.S.P.         2 : 1      PEKARA „DR“ 

Grupa A        „EKO“ Grocka     4 : 3       „VODOVOD“ Grocka

                             „ MUP“ Grocka        8 : 4      MUNjE 

 slobodna ekipa G.O .Grocka

Grupa B      TIM  ZAKLOPAČA       1 : 3      K-ZON 

                        STARA DAMA       2 : 2      BIG TIM   

Rezultati petog dana turnira subota 21.07.2018. godine:

 Grupa C       VOŽDOVAC              1 : 7       VANG SI CUNG MJAO 

                          OKUPATORI            5 : 1           UMČARI

 slobodna ekipa FIL STIL 

Grupa D       PEKARA „DR“       3 : 4      ŠAŠAVA DRUŽINA   

                       LETEĆI MRAVI             1 : 3          U.S.P.  

Rezultati šestog dana turnira nedelja 22.07.2018. godine:

Grupa A        „VODOVOD“ Grocka       1  : 3        PS Grocka 

                          GO Grocka           4 : 2      „EKO“ Grocka

slobodna ekipa MUNjE 

 Grupa C      VANG SI CUNG MJAO             6 : 0      OKUPATORI 

                       FIL STIL            1 : 4           VOŽDOVAC  

 slobodna ekipa UMČARI 

Rezultati sedmog dana turnira nedelja 23.07.2018. godine:

 Grupa A       PS Grocka         2 : 4       GO Grocka 

                         Munje       7 : 3         „Vodovod“ Grocka

 slobodna ekipa „EKO“ Grocka

Grupa C      OKUPATORI        3 : 0      FIL STIL 

                       UMČARI       0 : 3         VANG SI CUNG MJAO 

 slobodna ekipa VOŽDOVAC

 

Konačni bodovi po grupama:

A grupa

ekipa pobede nerešeno izgubljeno dato golova Primljeno

golova

bodovi
1.   GO GROCKA 3 0 1 14 8 6
2.  „EKO“ Grocka 3 0 1 16 8 6
3.  PS Grocka 2 0 2 14 14 4
4. „VODOVOD“ Grocka 1 0 3 11 15 2
5.    MUNjE 1 0 3 14 21 2

 

B  grupa 

ekipa pobede nerešeno izgubljeno datogolova Primljeno

golova

bodovi
1.   K- ZON 2 1 0 8 4 5
2.   BIG – TIM 1 2 0 8 6 4
3.   STARA DAMA 1 1 1 12 9 3
4.   TIM ZAKLOPAČA 0 0 3 7 16 0

 

C grupa

ekipa pobede nerešeno izgubljeno dato golova Primljeno

golova

bodovi
1.   VANG SI CUNG MJAO 4 0 0 22 2 8
2.  VOŽDOVAC 2 0 2 13 13 4
3.   OKUPATORI 2 0 2 9 10 2
4.  FIL STIL 1 0 3 5 13 2
5.   UMČARI 1 0 3 5 14 2

 

D grupa

ekipa pobede nerešeno izgubljeno dato golova Primljeno

golova

bodovi
1.   U.S.P. 3 0 0 8 3 6
2.   ŠAŠAVA DRUŽINA 2 0 1 7 6 4
3.   PEKARA „DR“ 1 0 2 7 7 2
4.  LETEĆI MRAVI 0 0 3 2 8 0

 

Utorak 24.07.2018. godine je slobodan dan a u sredu se igra baraž za četvrtfinale, drugi i treći u grupi (A3-B2; A2-B3; C2-D3 i C3-D2). Pobednici igraju sa prvoplasiranim ekipama iz svake grupe koje idu direktno, a na osnovu šeme.

 

Rezultati  baraža za četvrtfinale

        PS Grocka(A3)          6 : 1      BIG-TIM(B2)                            

       „EKO“ Grocka(A2)    6 : 1     STARA DAMA(B3)                

        VOŽDOVAC(C2)     8 : 6      PEKARA „DR(D3)                  

       OKUPATORI(C3)     0 : 6     ŠAŠAVA DRUŽINA(D2)  

ČETVRTAK   26. 07 2018 godine    ČETVRTFINALE

 20,00 č         POBEDNIK A2 – B3  –    U.S.P.              

20,50 č          POBEDNIK A3 – B2  –  VANG SI CUNG MJAO                        

21,40 č         POBEDNIK C2 – D3  – K-ZON         

22,30 č         POBEDNIK C3 – D2  – GO GROCKA 

PETAK   27. 07 2018 godine POLUFINALE SENIORI I MLAĐE SELEKCIJE

20,00 č       GROČE Grocka  – VRČIN            (mlađe kategorije)

CSK  – GROČANSKI futsal       (mlađe kategorije)

20,50 č     POLUFINALE 1                      

21,40 č      MLADE  NADE  – DUNAVAC            (mlađe kategorije)

BEGALjICA  – 011 Grocka             (mlađe kategorije)

22,30 č      POLUFINALE 2

 

SUBOTA  28. 07 2016 godine   

Mlađe kategorije

20,00 č         „Groče“ Grocka   Vrčin     3 : 0          dalje ide Groče“ Grocka  

20,30 č         „CSK“ Grocka   Gročanski futsal  1 : 1 – penali- dalje ide CSK

POLUFINALE

20,50 č         „ EKO“ GROCKA   PS Grocka  5 : 5 – penali -dalje ide  EKO Grocka

 

21,45 č          Mlade nade Dunavac Grocka  1 : 4   dalj ide   „Dunavac“ Grocka 

20,00 č         „011“ Grocka   Begaljica     2 : 0       dalje ide 011“ Grocka  

POLUFINALE

20,30 č         VOŽDOVAC   GO Grocka   4 : 4 – penalima dalje ide  GO Grocka

                 

PONEDELjAK   30. 07 2016 godine      FINALNO VEČE

19,00 č         BASKET      POLUFINALE

20,00 č         BASKET      ZA TREĆE MESTO

20,30 č         BASKET      FINALE

 

UTORAK   31. 07 2018 godine      FINALNO VEČE

 

21,00 č         VOŽDOVAC   PS Grocka          –  ZA TREĆE MESTO – SENIORI

21,45 č          CSK  –  „Groče“ Grocka                – FINALE  PETLIĆI

22,10 č         „011“ Grocka   Dunavac Grocka    – FINALE  PIONIRI

                   DODELA MEDALjA  I PEHARA ZA MLAĐE KATEGORIJE

FINALE

22,30 č         „EKO“ Grocka   GO Grocka 

                         DODELA NAGRADA

 

NAPOMENA: U SLUČAJU LOŠEG VREMENA ODLAŽE SE ZA SLEDEĆI DAN

 

Share.

Leave A Reply

© 2019 - Gradska opština Grocka, Bulevar Oslobođenja 39, 11306 Grocka